O MNĚ

Jmenuji se Miloš Horák a těší mě, že jste navštívili mé stránky. Jistě proto, že hledáte DJ pro svoji akci. Pokud chcete zažít tu správnou atmosféru, pobavit se a odejít s pocitem, jak jste si to bezvadně užili a ani trochu se nenudili, pak jste na správné adrese. 

Pocházím z Královéhradeckého kraje, kde také působím jako DJ, diskžokej a moderátor pod přezdívkou  DJ MILDA .

Této činnosti, jenž se stala mojí velkou zálibou, se věnuji již řadu let a mám stovky odehraných akcí.

Specializuji se na hraní především soukromých akcí typu:  

svatby, narozeniny, firemní večírky, disco pro děti a dospělé, atd.

Ať už jde o venkovní, nebo vnitřní prostory, jako mobilní DJ se vždy postarám o to, aby bylo moje místo s technikou vhodně umístěno a zvuk zněl příjemně a byl vždy zaplněný taneční parket. Podle reakcí publika pak vhodně zařazuji písně, které zajistí tu správnou atmosféru, aby se lidi dobře bavili.

Hudební výběr od 60. let až po nejnovější hity současnosti, pro všechny věkové ročníky. 

Každý si najde to své, protože můj archiv činí přes 10 tisíc různých skladeb s žánry: 

Pop , Rock , Oldies , CZ & SK , Hip-hop & Rap , Dance , House , R'n'B , Ska , Latino , Italo , Rock'n'roll , Folk & Country , Dechovky a Lidovky a mnoha dalších žánrů.


Jsem DJ, který si na nic nehraje a je tu pro vás! 

Respektuji vaše přání a lze ode mě očekávat profesionalitu, vstřícnost a spolehlivost.

Také děti si u mě přijdou na své, pro které na jakékoliv akci dovedu připravit hudební blok s dětskými a pohádkovými písničkami a na chvíli je tak zabavit.

Pokud se rozhodnete pro mě, vždy dopředu spolu projednáme veškeré náležitosti: místo hraní, jak bude celý den nebo večer probíhat, vybereme společnou píseň pro první novomanželský tanec, nebo oblíbenou oslavencovu píseň k narozeninám a probereme jaký hudební styl a žánr, kapely, nebo interprety máte oblíbené a chtěli je tak slyšet.  

Na místo dané akce jezdím s vlastní léty prověřenou a osvědčenou zvukovou technikou s vysoce kvalitním zvukem, který pokryje i větší prostory a sály. Technika, která nezabere moc místa a je rychle postavená. Dále efektová technika jako je umělá mlha, bublifuk, lasery a světelné efekty, které umocní zážitek ze slavnostního dne.

Poskytuji profesionální přístup, vždy se snažím vyjít maximálně vstříc všem vašim požadavkům. Každá akce je pro mě i pro vás nevšedním zážitkem. Dělám to jak nejlíp umím, protože mě to baví.

Již nyní se těším na spolupráci s vámi.

"Ostrý zvuk a skvělou zábavu", 

přeje 

Miloš Horák - DJ MILDA !