O MNĚ

Jmenuji se Miloš Horák a těší mě, že jste navštívili mé stránky. Plánujete svatbu či jinou událost na které potřebujete zkušeného DJe a moderátora s profesionálním vybavením? Pokud chcete zažít nezapomenutelnou atmosféru, pobavit se a odejít s pocitem, jak jste si to bezvadně užili, pak jste nalezli toho správného DJe!

Pocházím z Královéhradeckého kraje, kde také působím a vystupuji pod přezdívkou DJ MILDA .

Hraní se stalo mým koníčkem a věnuji se tomu již řadu let a mám za sebou stovky odehraných akcí. Jezdím hrát nejen po Královéhradeckém kraji, ale také Pardubický kraj a po dohodě mohu dojet i do ostatních koutů ČR. Za dopravu do 100 km od Trutnova neúčtuji žádný poplatek a také žádné nesmyslné hodinové sazby za moji účast! Ode mě budete mít vždy pevně danou cenu, na které se dopředu spolu domluvíme. Protože každá poptávka je individuální, proto na mých stránkách nikde nenajdete ceník. Pro cenovou kalkulaci mi napište zde.

Specializuji se na hraní akcí a událostí typu:  

svatby, narozeniny, firemní večírky, disco pro děti a dospělé, atd.

Ať už jde o venkovní, nebo vnitřní prostory, soukromé či veřejné akce, vždy se postarám o to, aby moje technika byla vhodně umístěna, zvuk zněl příjemně a taneční parket nikdy nebyl prázdný. Podle reakcí publika pak jednotlivé písně zařazuji za sebou tak, aby to dávalo smysl a každý se dobře bavil.

Nejčastěji hrávám oldies (60. až 90. léta), přes hity millenia, CZ a SK hity, rádiové hity, až po nejnovější muziku současnosti, ale i písně pro společenské tance (polka, valčík, jive, cha-cha, samba ...), pro všechny věkové ročníky. S výběrem hudby je to vždy o domluvě s vámi a jsem schopen hrát téměř jakoukoliv muziku, kterou si budete přát.

U mě si každý najde to své, protože v mém archivu je cca přes 10 000 skladeb a písní všech možných žánrů: 

Pop , Rock , Oldies , CZ & SK , Hip-hop & Rap , Dance , House , R'n'B , Ska , Latino , Italo , Rock'n'roll , Folk & Country , Dechovky a Lidovky ... atd.


Jsem DJ, který si na nic nehraje a je tu pro vás! 

Respektuji vaše přání a lze ode mě očekávat profesionalitu, vstřícnost a spolehlivost.

Také děti si u mě přijdou na své, pro které na jakékoliv akci dovedu připravit hudební blok s dětskými a pohádkovými písničkami a na chvíli je tak zabavit.

Na svatbách zajišťuji ozvučení obřadu, hraji muziku k poslechu i k tanci, rád bavím hosty, moderuji hry a soutěže či spojené tradice. Aktivně se zapojuji do organizace svatby (i jejich příprav) a pečlivě sleduji váš harmonogram svatebního dne a dohlížím na jeho dodržování. Písničky na přání hostů jsou u mě samozřejmostí a nikdy neodmítnu žádná přání za předpokladu, že se budou hodit se do právě hraného hudebního bloku. Určitě nikdo z vás by nechtěl, kdyby se v daném okamžiku hrálo a tančilo na pop a někdo by přišel a řekl: "Tak, a teď tam dej dechovku!".

Pokud se rozhodnete pro mě, vždy dopředu spolu projednáme veškeré náležitosti: místo hraní, jak bude celý den a večer probíhat, společně vybereme vhodnou píseň pro první tanec novomanželů, nebo v případě narozeninové párty, oblíbenou hlavní píseň oslavence a také probereme jaké hudební žánry a styly, kapely, nebo interprety chcete, aby zaručeně zazněly.  

Vždy s sebou vozím vlastní profesionální zvukovou techniku s vysoce kvalitním zvukem, který pokryje i větší prostory a sály. Mikrofony, včetně bezdrátového a všechny potřebné propojovací kabely a stativy. Technika, která nezabere moc místa a je rychle postavená. Dále efektová technika jako jsou: umělá mlha, bublifuk a různé světelné efekty, které umocní zážitek ze slavnostního dne. 

Poskytuji profesionální přístup, vždy se snažím vyjít maximálně vstříc všem vašim požadavkům. Každá akce je pro mě i pro vás nevšedním zážitkem. Dělám to jak nejlíp umím, protože mě to baví.

.

Již nyní se těším na spolupráci s vámi.

"Ostrý zvuk a skvělou zábavu", 

přeje 

Miloš Horák - DJ MILDA !

PROČ BYCHOM MĚLI ZVOLIT VÁS?

 • mnohaletá zkušenost s veřejnou i soukromou produkcí
 • stovky odehraných svateb, večírků i akcí
 • bezkonkurenční ceny - DJ cenově dostupný pro každého
 • široký výběr z hudebních žánrů - hudba pro všechny ročníky
 • cit pro výběr hudby - roztančím téměř každého
 • písničky na přání - sleduji dění a volím hudbu podle publika
 • moderování akcí - kultivovaný projev
 • profesionální ozvučení s přirozeným zvukem
 • světelná show, umělá mlha, bublinky
 • profi DJ stage nasvícená dle vaší barvy svatby

S JAKOU TECHNIKOU ZA VÁMI PŘIJEDU?

 • 2x aktivní reprobox RCF Art 712-A (2x 1400W) se stativy - kvalitní zvuk do menších i větších prostor
 • DJ Pioneer XDJ-RX - lze připojit 2 mikrofony i další zařízení
 • 2x mikrofony SHURE - kabelový + bezdrátový
 • 2x LED otočné hlavy, 2x LED PAR, ... a další světelné efekty
 • výrobník mlhy a výrobník bublinek - ZDARMA bez příplatků
 • propojovací a prodlužovací kabely
 • více o mé technice ZDE

CO BUDETE MUSET ZAŘÍDIT VY?

 • objednat u mě volný termín + uhradit zálohu 2000 Kč
 • v místě produkce dobře dostupnou přípojku el. 230V
 • volný prostor pro DJe 3x2 m - v případě potřeby i jeden stůl
 • 1x parkovací místo co nejblíž - přenáším kufry s technikou
 • vše ostatní zařídím já

DJ na svatbu, oslavu, ozvučení obřadu, hudba na obřad. DJ diskžokej a moderátor na akci firemní večírek. Svatební hry a zábava, moderování. DJ na dětský den, dětskou akci, karneval, Mikuláš. Svatební DJ hudba. DJ Trutnov, Úpice, Náchod, Hradec Králové, Pardubice, Vrchlabí, Dvůr Králové, Jičín, Broumov, Jaroměř, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký a Pardubický kraj. DJ MILDA - Miloš Horák - svatební dj