O MNĚ

Hudba byla vždycky důležitou součástí mého života.

Hrát a pobavit lidi mě těší, je to mým koníčkem. O DJing jsem se začal zajímat již před 10 lety, kdy jsem převážně jezdil hrát po klubech a různých soukromých akcích v doprovodu, jako kolega po boku zkušených Dj. Aktivnímu hraní se věnuji cca 5 let, ale i tak mám bohaté zkušenosti. 


Zaměřuji se na hraní soukromých akcí (venkovní i vnitřní prostory, sály, domácí soukromé párty, ... atd.)


Moje zvuková technika disponuje bohatým hudebním repertoárem různých hudebních žánrů, na své si určitě přijdou všechny generace ! Rád splním jakékoliv přání.

 

         Jméno a příjmení:   Miloš Horák

                             Věk:   35 let

               Rodné město:   Rychnov nad Kněžnou

        Současné bydliště:   Suchovršice (okres Trutnov)

Oblíbený hudební žánr:   dance, pop, R'n'B, EDM, oldies, CZ/SK

              Oblíbené filmy:   komedie, akční, romantické, horory

               Oblíbená barva:   modrá, červená
                      Aktivní hraní:   od r. 2015


Nejvíc mě ale baví hrát na svatbách a narozeninách. Mohu se tak podílet na průběhu dobré zábavy a svým projevem tak přispět ke správné atmosféře hlavního dne. Pokud hledáte profesionála ve svém oboru, s praxí a zkušeností, někoho, kdo je zodpovědný, a to na čem se domluvíte, platí. Někoho, kdo vlastní veškerou aparaturu, ozvučení i světla a Vaší jedinou starostí bude pouze domluvit se s obsluhou, kam umístíte stůl. Někoho, kdo Vám to odehraje za rozumnou cenu. Někoho, kdo Vám pomůže s organizováním a moderováním celé akce. Někoho, za kým se nemusíte bát dojít s jakýmkoliv přání. Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, tak neváhejte mě kontaktovat.