O MNĚ


Jmenuji se Miloš Horák a těší mě, že jste navštívili mé stránky. Jistě proto, že hledáte DJ pro svoji akci. Pokud chcete zažít tu správnou atmosféru, pobavit se a odejít s pocitem, jak jste si to bezvadně užili a ani trochu se nenudili, pak jste na správné adrese. 


Pocházím z Královéhradeckého kraje, kde také působím jako DJ, diskžokej a moderátor pod přezdívkou  DJ MILDA .

Této činnosti, jenž se stala mojí velkou zálibou, se věnuji již řadu let a mám stovky odehraných akcí.


Specializuji se na hraní soukromých i veřejných akcí typu:  

svatby, narozeniny, firemní večírky, disco pro děti a dospělé, atd.

Ať už jde o venkovní, nebo vnitřní prostory, jako mobilní DJ se vždy postarám o to, aby bylo moje místo s technikou vhodně umístěno a zvuk zněl příjemně a byl vždy zaplněný taneční parket. Podle reakcí publika pak vhodně zařazuji písně, které zajistí tu správnou atmosféru, aby se lidi dobře bavili.

Jediné akce, které nehraji a odmítám, jsou hraní v hudebních klubech a diskotékách.Hudební výběr od 60. let až po nejnovější hity současnosti, pro všechny věkové ročníky. 

Každý si najde to své, protože můj archiv činí přes 10 tisíc různých skladeb s žánry: 

Pop , Rock , Oldies , CZ & SK , Hip-hop , Rap , Dance , House , R'n'B , Ska , Latino , Italo , Folk & Country , Dechovky a Lidovky a mnoha dalších žánrů.Jsem DJ, který si na nic nehraje a je tu pro vás! 

Respektuji vaše přání a lze ode mě očekávat profesionalitu, vstřícnost a spolehlivost.

Také děti si u mě přijdou na své, pro které na jakékoliv akci dovedu připravit hudební blok s dětskými a pohádkovými písničkami a na chvíli je tak zabavit.

Pokud se rozhodnete pro mě, vždy dopředu spolu projednáme veškeré náležitosti: místo hraní, jak bude celý den nebo večer probíhat, vybereme společnou píseň pro první novomanželský tanec, nebo oblíbenou oslavencovu píseň k narozeninám a probereme jaký hudební styl a žánr, kapely, nebo interprety máte oblíbené a chtěli je tak slyšet.  Na místo dané akce jezdím s vlastní léty prověřenou a osvědčenou zvukovou technikou s vysoce kvalitním zvukem, který pokryje i větší prostory a sály. Technika, která nezabere moc místa a je rychle postavená. Dále efektová technika jako je umělá mlha, bublifuk, lasery a světelné efekty, které umocní zážitek ze slavnostního dne.

Poskytuji profesionální přístup, vždy se snažím vyjít maximálně vstříc všem vašim požadavkům. Každá akce je pro mě i pro vás nevšedním zážitkem. Dělám to jak nejlíp umím, protože mě to baví.Již nyní se těším na spolupráci s vámi.

"Ostrý zvuk a skvělou zábavu", 

přeje 


Miloš Horák - DJ MILDA !