DJ  SLUŽBY

Veškeré akce pro vás připravím na míru!

  • Pestrá nabídka služeb mobilního DJe se zacílením na mnoho typů akcí a událostí. 
  • Pečlivě propracovaný hudební koncept napříč všemi generacemi.
  • Možnost spolupráce s ostatními dodavateli.
  • FOTO + VIDEO z Vaší svatby, oslavy: bonus ZDARMA

🎧 DJ na SVATBU

Ozvučení obřadu i hostiny, zábava, koordinace

Svatební den je velkou slavností, proto vím, že musí být vše perfektní. Díky svým dlouholetým zkušenostem jsem schopen se naladit na vlnu svatebčanů a dle jejich přání zpříjemnit krásné okamžiky tou správnou hudbou a osvětlením. Zábavu a svatební hry jsem schopen nejen odmoderovat, ale i zorganizovat. Každá akce si vyžaduje individuální přístup, předem domluvený playlist, žánr a styl oblíbené hudby, ale také i seznam nežádaných songů, tak zvaný "blacklist", který vždy důsledně dodržuji. Rád vše také obohatím svými nápady, i o písničky na přání Vašich hostů. Všechno ladím společně s budoucími manžely k jejich maximální spokojenosti.

K této službě dostanete NAVÍC ZDARMA (pouze po dohodě předem) FOTKY a krátké svatební VIDEO. Budete tak mít vzpomínku na vaši párty ! (podrobnosti podmínek v odkazu)

♫ OZVUČENÍ OBŘADU

Obřady ať už v exteriéru či interiéru, součástí této služby je nejen zajištění hudebního podkresu vámi vybranými skladbami a pouštění písniček pro jednotlivé části obřadu, ale také možnost ozvučení oddávajícího bezdrátovým mikrofonem. Předem spolu projednáme veškeré náležitosti, to jak bude obřad probíhat a společně vybereme vhodné skladby pro jeho části na základě e-mailu s popisem průběhu obřadu. 

Na místě obřadu je potřeba pro DJ připravit jeden stůl (o min. šířce 1 m) s dobrou dostupností el. zásuvky 230V. V případě nepříznivého počasí (déšť, prach, ostré sluníčko...) je potřeba zajistit zastřešení místa, kde stojí aparatura, nebo vymyslet vhodné místo, kde bude stín.

Po skončení obřadu následuje velmi žádaný hudební podkres k hostině, poté dojde na odpolední zábavu, hry i tradice, až po první tanec novomanželů a následnou párty, která skončí podle vás (obvykle v pozdních nočních hodinách).

🎧 DJ na OSLAVU

Narozeniny, výročí, životní jubilea

Každá oslava musí být dokonalá! Na oslavě životního jubilea se scházejí rodiny, příbuzní a přátelé. Díky tomu tvoří velmi různorodou skupinu. Je náročné zabavit všechny najednou. Jako zkušený DJ umím najít správný výběr hudby, která zaujme jak starší, tak i mladší účastníky. Vždy společně domluvíme, jakou hudbu má rád oslavenec, kolik hostů a v jakém přibližném věkovém rozpětí bude na oslavě. Vše je přizpůsobeno oslavenci, aby si svůj den užil dle vlastních představ. Moderování na oslavě patří také k mé práci a jsem zvyklý aktivně komunikovat po celou dobu mého účinkování. Hosty přivítám, představím program oslavy a sdělím potřebné organizační informace, ujmu se i moderování her a další zábavy.

K této službě dostanete BONUS ZDARMA (pouze po dohodě předem) FOTKY a krátké sestříhané VIDEO. Budete tak mít vzpomínku na vaši párty ! (podrobnosti podmínek v odkazu)

🎧 DJ na PLES

Maturitní plesy, kulturní a společenské akce

Vylaďte svůj ples do posledního detailu. Technicky jsem vybaven ozvučit jakýkoliv ples či kulturní společenskou akci s účastí do 300 lidí. Za mixem jsem vždy maximálně ve střehu. Multižánrový výběr hudby pro všechny zúčastněné, který pečlivě zvažuji dle aktuální situace a věkové skladby publika. Moderování průběhem celého večera i písničky na přání.

🎧 DJ na FIREMNÍ AKCI

Firemní večírky, eventy, otevíračky

Hudební notu vyladím přesně podle Vašeho zadání, požadavků a typu akce. Ať už se jedná o různé typy večírků, firemních setkání, promo akcí a mnoha dalších událostí, vždy rád pomohu s uvedením programu a dalších organizačních informací. Dokáži se přizpůsobit všem situacím a zabavit jakékoliv publikum, k tomu samozřejmostí moderování průběhem celé akce i písničky na přání.

🎧 DJ na DĚTSKÉ AKCE

Karnevaly, maškarní, Mikuláš, dětské dny

Na těchto akcích nesmí rozhodně chybět hudební blok s dětskými a pohádkovými písničkami, a pro ty větší samozřejmě výběr současných domácích i světových hitů. Rád pomohu animátorkám připravit program a pomoci s moderováním her, aktivit a soutěží. Ke všem akcím nechybí v mé režii umělá disco mlha a velký bublifuk, který tak děti milují.

🎧 DJ na SOUKROMÉ AKCE

Srazy, rozlučky, domácí party, atd

Každá soukromá párty může být nezapomenutelná! Perfektní poskládání hudby je klíčem dobré zábavy. S vlastní kompletní aparaturou mohu hrát prakticky kdekoliv ať už na Vaší zahradě, pergole, či jiném místě, u grilovačky, rozlučky, třídních srazů, zkrátka všude, kde si uspořádáte soukromou akci v uzavřené společnosti. Hudba pro všechny bez rozdílu věku a moderování průběhem celé párty i písničky na přání.

🎧 DJ na OSTATNÍ AKCE

Diskotéky, obecní a posvícenské zábavy

Taneční zábavy, posvícení, disko-ples, obecní zábavy, ale i oldies párty a tématické akce, tam rozhodně také nemohu chybět a přijedu s vlastní kompletní technikou. Multižánrová hudba s největšími hity, kde si určitě každý najde to své. Dokáži se přizpůsobit a roztančit jakoukoliv párty.

MLHA  a  BUBLIFUK

Skvělý doplněk na jakoukoliv akci

Umělá mlha a velký bublifuk jsou nedílnou součástí každé mojí akce. Největší využití je především na svatbách, oslavách, a také na dětských akcích, kde to nejvíce ocení nejmladší publikum - děti. Vždy ale dopředu s Vámi zkonzultuji, zda se k danému místu budou tyto efekty hodit, protože ne všude to jde použít. 

Tyto oba efekty máte k mým službám vždy ZDARMA.

📸 SVATEBNÍ  FOTOGRAF

Spolupráce s  www.jirisejkora.eu

Svatební, portrétní a rodinný fotograf. Kompletní profesionální služby pro celodenní focení Vaší svatby, ale i ostatních událostí: oslavy, večírky, plesy.

V případě, že si k mým službám objednáte i tohoto fotografa, pak od nás obou dostanete cenově zvýhodněný balíček.

Informace a objednávky na www.jirisejkora.eu