ČASTÉ DOTAZY

Vaše nejčastější otázky a odpovědi na ně.

 

Jak dlouho dopředu si musím DJe objednat?

Doporučuji co nejdříve, protože již brzy může být váš termín obsazený. Často se stává, že na stejný termín se sejde i několik poptávek najednou. Proto pokud už máte určený termín svatby či jiné události, zbytečně to neodkládejte a nejlépe jej ihned zarezervujte. Běžně mám rezervace i na rok dopředu. Všechny obsazené termíny naleznete v mém kalendáři.


Kolik zaplatíme za služby a kdy se platí?

Ceny jsou individuální a liší se dle vámi vybrané služby. Můj honorář se skládá z fixní částky za hraní a moderování, v ceně je započítán i čas přípravy písniček, údržba a opotřebení aparatury, čas na přípravu a balení techniky. Doprava do 100 km od Trutnova, výrobník umělé mlhy i bublinek jsou ZDARMA. Na základě vaší poptávky dostanete přesnou cenovou kalkulaci.

Platba zálohy ve výši 2000 Kč se vybírá dopředu při závazné rezervaci a objednání mých služeb - převodem na účet. 

Doplatek ceny za moji účast je v den konání na místě, před zahájením produkce - v hotovosti.


Jak dlouho bude DJ hrát?

Běžná délka mojí účasti na svatbách je cca 8 - 9 h. Začíná se prvním tancem novomanželů. Doba hraní se dá přizpůsobit a odvíjí se hlavně podle vašich požadavků, může se jednat i o celý den (od ozvučení obřadu, přes hudební podkres k hostině, až po večerní zábavu s koncem v nočních hodinách). Moje účast na jakékoliv akci končí nejdéle ve 2:00 h. v noci. Na ostatních akcí je délka účasti DJe vždy na individuální dohodě s objednavatelem.


Bude DJ také moderovat?

Jako profesionální DJ mohu nejen odehrát, ale také moderovat vaši akci. Pokud budete pořádat svatební hry a soutěže, rád vám je uvedu a pomohu moderovat. Je také vhodné, aby se do moderování a příprav her zapojil někdo ze svatebních hostů (obvykle svědci - nejlépe znají ženicha s nevěstou a většinou i nejvíc hostů). Běžně moderuji a uvádím písničky na přání, hudební hry, různá sdělení, atd. Rád Vám i poradím, kdy je vhodné soutěže zařadit a zajistím technické věci - bezdrátový mikrofon, hudební podkres. V případě speciálních požadavků na hudbu, ozvučení je dobré to napsat předem.


Jaké další služby nabízíte?

Z dalších služeb co nabízím je ozvučení obřadu, podmanivý hudební podkres k hostině, moderování, hraní nejen na svatbách ale i na ostatních akcích. Součástí mojí produkce je světelná technika s paprskovými a laser efekty, výrobníkem umělé mlhy a bublifukem. Nasvícení aparatury v barvě vaší svatby.


Máte možnost ozvučit náš obřad?

Ano, ale je to služba navíc zpoplatněná. Ozvučení obřadu na svatbách, kde se obřad odehrává v exteriéru či interiéru není problém. Součástí této služby je nejen zajištění hudebního podkresu a pouštění písniček pro jednotlivé části obřadu i po něm, ale také možnost ozvučení oddávajícího bezdrátovým mikrofonem umístěném na stativu. Na místě obřadu je potřeba připravit jeden stůl (min. rozměry 100x60 cm) a v rozumné vzdálenosti dostupnou zásuvku 230V. Písničky pro obřad je nutné připravit předem na základě e-mailu s popisem průběhu obřadu. V případě nepříznivého počasí je nutné zajistit zastřešení místa, kde stojí aparatura. 


Hrajete také po klubech a diskotékách?

Jsem specializovaný jako "Svatební DJ", proto hraji převážně na akcích typu: svatby, oslavy, firemní akce, večírky, kde není potřeba hrát jen jeden hudební styl celý večer. Mám rád bližší kontakt s lidmi a pestrý výběr muziky, což mi kluby a diskotéky neumožní a proto mě tam nikdy nenajdete. Nabídky klubů a diskoték odmítám!


Co vše je potřeba pro DJe zajistit a jak dlouho trvá jeho příprava?

Zajistit volný prostor, odkud bude DJ hrát (cca 3x2 m) s dobrou dostupností zásuvky el. 230V. Volné parkovací místo pro osobní auto DJe. Pokud k vám přijedu v plné výbavě, pak příprava zvukové a světelné techniky trvá zhruba 60 minut. Aparatura, kterou vozím je skladná a její instalace je poměrně rychlá. Součástí mojí aparatury je i rozkládací stůl s rampou na světla. Pokud to malá kapacita prostoru místa nedovolí, pak požaduji mít navíc připravený stůl (min. rozměry 100x60 cm) a v tomto případě pak jezdím s menší výbavou kde příprava trvá do 35 minut.


Co je plná / menší výbava techniky a jaký je cenový rozdíl?

Plná výbava je kompletní technika s DJ stage = zvuková aparatura s vlastním skládacím stolem a světelnou rampou, stativy reproduktorů jsou potaženy bílou látkovou lycrou, vše je nasvíceno do vhodných barev. Součástí je také bublifuk a výrobník umělé mlhy.  

Menší výbava je technika, ořezaná o DJ stage = vše je stejné jako u plné výbavy, akorát zde není skládací DJ stůl a nasvícení reproduktorů. U této varianty požaduji připravený stůl (100x60 cm). Tato varianta se používá pro krátké akce, nebo malé prostory. 

U obou variant není cenový rozdíl při výsledné kalkulaci. Rozdíl je pouze v délce potřebného času pro postavení (60 nebo 35 minut). Více v Technika.


Může DJ hrát i venku?

Ano, při příznivém počasí mohu hrát kdekoliv, pouze je potřeba vhodným způsobem zajistit (např. party stanem, velkým slunečníkem), aby nedošlo k poškození techniky (deštěm, prachem, neukázněnými hosty, atd.) V případě ozvučení obřadu pak požaduji navíc menší stůl a u něj přivedeno 230V.


Můžeme si říct o konkrétní písně, vlastní playlist?

Ano, určitě je dobré sepsat vaše oblíbené písničky a hudební styly. Nemusí to být dlouhý seznam, jde spíše o představu toho, jaký máte hudební vkus a co preferujete. Také můžete dát najevo, které písničky a interprety nechcete slyšet. Určitě ale nechte DJovi prostor také pro vlastní kreativitu.


Je potřeba se osobně setkat s DJem?

Není to nezbytně nutné, osobní schůzky já nevyžaduji, protože spousta věcí se dá vyřešit přes e-maily, telefonní hovor, případně přes zprávy. Pokud si mě objednáte a přesto pak budete chtít se mnou osobní schůzku, nebudu se tomu bránit a rád přijedu.

Rozhodně nejezdím na schůzky informačního charakteru, kde se teprve budete rozhodovat. Z hlediska časové náročnosti, četnosti poptávek a pracovní vytíženosti na to není čas. Veškeré podstatné informace naleznete přímo na tomto webu či sociálních sítí.


Jaký je další postup, když se rozhodneme pro vás?

Zaujala vás moje webová prezentace? Jestli ano a chtěli byste mých služeb využít, pak stačí vyplnit a odeslat tento : Kontaktní formulář . V co nejkratším čase se vám ozvu a pokud budu mít vámi zvolený termín volný, dohodneme v dalších e-mailech podrobnosti a vytvořili bychom společně objednávku a upřesnili si výběr hudby a organizační věci. Další postupy jsou individuální, komunikace prostřednictvím e-mailu, telefonu, nebo na messengeru.


NENAŠLI JSTE ZDE ODPOVĚĎ NA SVOJI OTÁZKU ?