TECHNIKA

Pro věrnou reprodukci, používám značkovou kvalitní techniku, která ozvučí i větší prostory a efektovou techniku, která umocní zážitek na všech akcích.

Vše je nenáročné na prostor a rychle postavené.


🔈 OZVUČENÍ 🎤


Pioneer XDJ-RX

DJ mixážní pult (all in one)

Srdcem mojí techniky je tato profesionální aparatura od světoznámé značky. Tento pult má 2x vstup pro USB disky (mp3), 2x vstup pro externí zařízení (např. lze připojit mobil, nebo další přehrávač), 2x vstup pro mikrofony, vestavěné zvukové efekty a velký barevný 7" displej.


RCF Art 712-A mkIII

set aktivních reproboxů se stativy

Aby byl zvuk čistý, dostatečně výkonný a věrný, používám ke své produkci osvědčenou italskou značku RCF se stativy AdamHall

Tato sestava bez problémů ozvučí menší a střední akce do 150 lidí.


Shure SM58

kabelový mikrofon


Shure BLX24E/SM58

bezdrátový mikrofon


Pioneer HDJ-X7

DJ sluchátka💡 SVĚTLA  &  EFEKTY 🎊


LIGHT4ME Airship2

světlo s Airship Small efektem

LED efekt silných RGBW diod (červená, zelená, modrá, bílá) zajišťující vysoký jas zobrazených paprsků, s automatickým režimem v rytmu hudby vytvářejí skvělé efekty na tanečním parketu.


LIGHT4ME Turbo Derby

světlo LED + UV + Laser + Strobo

Bezdrátově ovládaný scénický efekt v rytmu hudby s červeným a zeleným laserovým paprskem, sada čoček, ze kterých jdou různými směry LED paprsky, vše doplněno o stroboskop a UV světlo.


BeamZ LED BAR

scénické LED světlo RGBA

V rytmu hudby ovládané scénické světlo, které navodí tu správnou atmosféru, tzv. světelný semafor barevně nasvítí a probliká taneční parket.


BeamZ LED Terminator III

dvojitý moonflower, laser a stroboskop

3 v 1 světelný efekt s automatickým režimem, který v závislosti na hudbu vytváří působivé efekty


ADJ BubbleTron

výrobník bublinek

Díky větráku s vysokým výkonem vytváří stovky bublinek za minutu. Ovládá se pomocí dálkového spínače. Bubliny jsou velice populární u dětí a jako doplněk efektu na svatbách či oslavách.


LIGHT4ME FM900

výrobník umělé mlhy

Ke světelným efektům patří také mlha, která dodá paprskům tvar a směr, navíc má svoje kouzlo i za denního světla. Výrobník o výkonu 900 W je schopen pokrýt mlhou i větší sály.


.


MOJE KOMPLETNÍ DJ STAGE s technikou